Комод 4 Д Компаніт
Код товару: 7554192
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 425 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 99 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх екко
-
Яблуня
Опис - Комод 4 Д Компаніт
Характеристики
Комод 4 Д виготовлений з практичного довговічного матеріалу - ламінованого ДСП . Його властивості забезпечують високу якість і зносостійкість меблів. Фасад комода доповнений стильними акуратними ручками , які забезпечать легке і зручне відкриття дверей. Розміри упаковки: 96х45х16,5 см. Даний комод відрізняється хорошою місткістю і простотою використання.
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 99 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Місцезнаходження | На кухню |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Вага | 42 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод 4 Д Компаніт
Переглянути всі відгуки
3 425 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 99 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Місцезнаходження | На кухню |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Вага | 42 кг |
| Виробник | Компаніт |
3 425 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод 4 Д Компаніт
3 425 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод 4 Д Компаніт
Схожі товари
