Комод 1.6 "Асті" 2дв 3ШХ MiroMark
Код товару: 7559988
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 712 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Дуб крафт / Білий глянець
Опис - Комод 1.6 "Асті" 2дв 3ШХ MiroMark
Характеристики
Комод 1.6 "Асті" - елемент однойменної модульної системи від визнаної в Україні компанії виробника MiroMark. Меблі європейського рівня найвищої якості. Дизайн даного комода сучасний в стилі модерн сподобається кожному. Просте, але елегантне поєднання кольорів під дерево і глянцевого білого підійде під будь-який ремонт. Матеріали найвищої якості роблять виріб міцним і зносостійким. Комод довгі роки буде зберігати первісний товарний вигляд, а гарнітура, використана в цих виробах, не принесе проблем .
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Комод 1.6 "Асті" 2дв 3ШХ MiroMark
Переглянути всі відгуки
5 712 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | MiroMark |
5 712 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод 1.6 "Асті" 2дв 3ШХ MiroMark
5 712 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод 1.6 "Асті" 2дв 3ШХ MiroMark
Схожі товари
