Полиця книжкова "Асті" MiroMark
Код товару: 7559992
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
872 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 25 см |
| Висота | 30 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Білий
Опис - Полиця книжкова "Асті" MiroMark
Характеристики
Часто ми потребуємо просторі для зберігання книг, статуеток і інших дрібних речей, але поставити куди-небудь ще одна шафа не представляється можливості. Для таких потреб можна придбати книжкову полицю "Асті" . Вона проста в дизайні , містка і за рахунок кольору моделі (білого) впишеться в будь-який простір вашої кімнати і зробить його трохи світліше. Міцні матеріали дозволяють полиці витримати будь-яке навантаження і зберегти свій первісний вигляд.
| Глибина | 25 см |
| Висота | 30 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Стиль | Модерн |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Призначення | Для книг |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Полиця книжкова "Асті" MiroMark
Переглянути всі відгуки
872 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 25 см |
| Висота | 30 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Стиль | Модерн |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Призначення | Для книг |
| Виробник | MiroMark |
872 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Полиця книжкова "Асті" MiroMark
872 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Полиця книжкова "Асті" MiroMark
Схожі товари
