Комод-сходинки "Dori Rose" Аззаро
Код товару: 7556734
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 229 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 97 см |
| Висота | 140 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Вузький |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Симфонія
-
Колір фасаду: Тіффані / Піна Колада
Опис - Комод-сходинки "Dori Rose" Аззаро
Характеристики
Неймовірно місткий комод-сходинки "Dori Rose" відмінно доповнить інтер'єр кімнати вашої дочки. Він виконаний в ніжних пастельних тонах, тому зможе без проблем вписатися в будь-якої інтер'єр. Тривалий період служби виробу забезпечує міцне ламіноване ДСП і надійна фурнітура європейської якості.
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 97 см |
| Висота | 140 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Рожевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-сходинки |
| Призначення | Для іграшок |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Комод-сходинки "Dori Rose" Аззаро
Переглянути всі відгуки
10 229 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 97 см |
| Висота | 140 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Рожевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-сходинки |
| Призначення | Для іграшок |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
10 229 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-сходинки "Dori Rose" Аззаро
10 229 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-сходинки "Dori Rose" Аззаро
Схожі товари


