Комод "Dori Rose" Аззаро
Код товару: 7556733
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 974 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 87 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Широкий |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Симфонія
-
Колір фасаду: Тіффані / Піна Колада
Опис - Комод "Dori Rose" Аззаро
Характеристики
Дитячий комод "Dori Rose" складається з безлічі різнопланових відділень і висувних ящиків , в яких зручно зберігати особисті речі. Виріб виконаний з міцного ДСП і доповнено міцної і надійної фурнітурою. Всі використовувані матеріали абсолютно безпечні для здоров'я дитини і відповідають абсолютно всім нормам якості.
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 87 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Рожевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Комод "Dori Rose" Аззаро
Переглянути всі відгуки
6 974 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 87 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Рожевий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
6 974 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Dori Rose" Аззаро
6 974 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Dori Rose" Аззаро
Схожі товари


