Комод "Гудвін" МАКСІ-Меблі
Код товару: 7577008
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 963 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 103 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Високий |
Варіанти кольорів
-
Біла (гладка)
-
Біла (структура)
-
Бук
-
Ваніль
-
Венге Магія
-
Венге світлий
-
Дуб молочний
-
Дуб Родос світлий
-
Дуб Родос темний
-
Дуб Сонома
-
Дуб трюфель
-
Дуб Шамоні світлий
-
Дуб Шамоні темний
-
Вільха гірська
-
Горіх Гварнері
-
Горіх лісовий
-
Горіх темний
-
Яблуня Локарно
-
Ясень Шімо
-
Ясень Шімо світлий
Опис - Комод "Гудвін" МАКСІ-Меблі
Характеристики
Комод пеленальний "Гудвін" не такий і маленький, як може здатися на його назві: в висоту він більше метра. Крім 4 містких висувних ящиків на роликових напрямних він таїть в собі ще одна перевага - верхня панель легко перетворюється в стільницю. Відмінний варіант, якщо раптом знадобилася додаткова площину. І не хвилюйтеся про якість: комод зроблений з екологічно безпечних матеріалів, які гарантують його функціональність і ідеальний зовнішній вигляд.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 103 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для сповивання |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
Відгуки - Комод "Гудвін" МАКСІ-Меблі
Переглянути всі відгуки
6 963 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 103 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для сповивання |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
6 963 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Гудвін" МАКСІ-Меблі
6 963 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Гудвін" МАКСІ-Меблі
Схожі товари




