Комод "Ніколь Н09" Вісент
Код товару: 7559100
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 180 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
Варіанти кольорів
-
Колір декоративної вставки: Капучіно
-
Колір декоративної вставки: Рожевий
-
Колір корпусу: Аляска білий / колір фасаду: Білий глянець
Опис - Комод "Ніколь Н09" Вісент
Характеристики
Комод "Ніколь Н09" Висунуто обладнаний великою кількістю містких ящиків і полками. Ви легко розділіть свій одяг за категоріями. Комод виготовляють з ДСП першокласного якості і він чудово імітує зовнішній вигляд натурального дерева. В цілому такі меблі перетворить кімнату в стильне місце і додасть їй розкоші.
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
Відгуки - Комод "Ніколь Н09" Вісент
Переглянути всі відгуки
12 180 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
12 180 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Ніколь Н09" Вісент
12 180 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Ніколь Н09" Вісент
Схожі товари


