Комод "Ніколь Н08" Вісент
Код товару: 7559098
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 655 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
Варіанти кольорів
-
Колір декоративної вставки: Капучіно
-
Колір декоративної вставки: Рожевий
-
Колір корпусу: Аляска білий / колір фасаду: Білий глянець
Опис - Комод "Ніколь Н08" Вісент
Характеристики
Комод "Ніколь Н08" - неповторне і унікальний виріб поєднує витончений дизайн і функціональність. В такому комоді зручно розкласти одяг, а верхній ящик використовувати під нижню білизну. Комод декорований яскравою вставкою, а також виїмками на дверцятах, а мініатюрні круглі ручки підкреслюють його елегантний вигляд. Виріб з ДСП дуже добре передає зовнішній вид натурального дерева.
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
Відгуки - Комод "Ніколь Н08" Вісент
Переглянути всі відгуки
7 655 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 100 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
7 655 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Ніколь Н08" Вісент
7 655 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Ніколь Н08" Вісент
Схожі товари
