Комод "Арт-кантрі ак-к120х3" Аззаро
Код товару: 7554197
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 809 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 92 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Широкий |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Кантрі лейбл / Колір корпусу: Нордленд
Опис - Комод "Арт-кантрі ак-к120х3" Аззаро
Характеристики
Комод "Арт-кантрі ак-к120х3 " дуже місткий і зручний у використанні. Він відмінно підійде для тих, хто вважає за краще високоякісну меблі за доступною ціною . Виріб відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, адже має стильний дизайн і унікальну палітру кольорів. Комод буде добре поєднуватися з меблями з серії "Арт-кантрі".
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 92 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Комод "Арт-кантрі ак-к120х3" Аззаро
Переглянути всі відгуки
9 809 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота | 92 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | З ящиками |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | Готові |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
9 809 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Арт-кантрі ак-к120х3" Аззаро
9 809 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Арт-кантрі ак-к120х3" Аззаро
Схожі товари
