Дитячий комод "Кролик" Матролюкс
Код товару: 7554570
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 646 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 106 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Антрацит
-
Біла аляска
-
Біла Аляска / Дуб Родос світлий / RAL 5024
-
Біла Аляска / Горіх Ліон світлий / RAL 4007
-
Біле дерево
-
Ваніль
-
Венге магія
-
Дуб атланта
-
Дуб молочний
-
Дуб Родос світлий
-
Дуб Сонома світлий
-
Дуб Сонома трюфель
-
Дуб Шамоні Темний
-
Вільха темна
-
Горіх Болонья Темний
-
Горіх лісовий
-
Горіх Ліон
-
Яблуня локарно
Опис - Дитячий комод "Кролик" Матролюкс
Характеристики
Дитячий комод "Кролик" - чарівне дизайнерське рішення, яке перетворить дитячу спальню в справжню кролячу нору. Дитина залишиться задоволеним і щасливим . Крім прекрасного стилістичного рішення, комод відрізняється крайньою місткістю. У цьому йому допомагає три містких висувних ящика. Виріб виготовлено з першокласного ДСП.
За додаткову плату можлива комплектація комода надставкою. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджерами інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можлива комплектація комода надставкою. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджерами інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 106 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Матролюкс |
Відгуки - Дитячий комод "Кролик" Матролюкс
Переглянути всі відгуки
13 646 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 106 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Декор | Малюнок |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Матролюкс |
13 646 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитячий комод "Кролик" Матролюкс
13 646 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитячий комод "Кролик" Матролюкс
Схожі товари




