Вітальня Пальміра "Світ Меблів"
Код товару: 7553830
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 671 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 205 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Білий глянець / Колір корпусу: Дуб Сонома
Опис - Вітальня Пальміра "Світ Меблів"
Характеристики
Вітальня Пальміра - прекрасний вибір для тих, хто віддає перевагу красивою і якісних меблів. Вона повністю виготовлена з кращих і надійних матеріалів , тому міцна, надійна і довговічна. Виріб прекрасно впишеться в інтер'єр кожного сучасного будинку, б лагодаря своєму стильному дизайну і унікальною палітрі кольорів. Вітальня Пальміра продається тільки комплектом.
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 205 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Вітальня Пальміра "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
9 671 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 205 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
9 671 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вітальня Пальміра "Світ Меблів"
9 671 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вітальня Пальміра "Світ Меблів"
Схожі товари
