Вітальня "Каспій" Меблі-Сервіс
Код товару: 7576063
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
15 008 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 300 см |
| Глибина | 53 см |
| Висота | 210 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб Самоа
-
Венге темний / Зебрано
Опис - Вітальня "Каспій" Меблі-Сервіс
Характеристики
Стильна, красива стінка "Каспій" вдало впишеться в ваш інтер'єр. Оригінальний гарнітур, елегантний і респектабельний. Кращі традиції сучасного стилю, незабутнє зручність і функціональність. Розмір ніші під телевізор становить 861х1100 мм.
| Ширина | 300 см |
| Глибина | 53 см |
| Висота | 210 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Венге |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Вітальня "Каспій" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
15 008 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 300 см |
| Глибина | 53 см |
| Висота | 210 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Венге |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
15 008 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вітальня "Каспій" Меблі-Сервіс
15 008 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вітальня "Каспій" Меблі-Сервіс
Схожі товари
