Вітальня Box-F5" MiroMark
Код товару: 7680306
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 496 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 315 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 200 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Чорний глянець / Білий глянець
Опис - Вітальня Box-F5" MiroMark
Характеристики
Стильна вітальня "Box-F5" відноситься до висококласних та функціональних меблів. Механізм відкриття, який використовується в даному комплекті – Push to Open. Завдяки йому шафи не мають ручок та відкриваються легким натисканням. Основний матеріал – ламінована ДСП товщиною 18 мм. Фасади доповнені тришаровим високоглянцевим покриттям, висушеним під ультрафіолетовими променями.
Ціна вказана за вітальню "Box-F5", до комплектації якої входять:
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
Вартість вітальні в іншій комплектації прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за вітальню "Box-F5", до комплектації якої входять:
- секція "Box-31" - 1 шт
- секція "Box-32" - 7 шт
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
Вартість вітальні в іншій комплектації прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 315 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 200 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
| Конструкція | Модульна |
| Модифікація | Навісна |
| Оснащення | Під телевізор |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Великий |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Вітальня Box-F5" MiroMark
Переглянути всі відгуки
14 496 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 315 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 200 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
| Конструкція | Модульна |
| Модифікація | Навісна |
| Оснащення | Під телевізор |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Великий |
| Виробник | MiroMark |
14 496 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вітальня Box-F5" MiroMark
14 496 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вітальня Box-F5" MiroMark
Схожі товари


