Вітальня Box-F1" MiroMark
Код товару: 7680267
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 496 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 180 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Чорний глянець / Білий глянець
Опис - Вітальня Box-F1" MiroMark
Характеристики
Вітальня "Box-F1" - меблі, які створять максимально затишний, стильний та функціональний інтер'єр у будинку. Як основний матеріал, з якого виконані фасади і корпус вітальні, використовується ламінована ДСП товщиною 18 мм. Механізм відкриття – Push to Open. Для кріплення секція використовують універсальні дюбель-гачки.
Ціна вказана за вітальню "Box-F1", до комплектації якої входять:
Вартість вітальні в іншій комплектації прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за вітальню "Box-F1", до комплектації якої входять:
- секція "Box-20" - 4 шт
- секція "Box-31" - 2 шт
- секція "Box-32" - 2 шт
- секція "Box-21" - 2 шт
Вартість вітальні в іншій комплектації прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 180 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
| Конструкція | Модульна |
| Модифікація | Навісна |
| Оснащення | Під телевізор |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Великий |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Вітальня Box-F1" MiroMark
Переглянути всі відгуки
14 496 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 180 см |
| Готовність | Готові |
| Матеріал | ДСП |
| Конструкція | Модульна |
| Модифікація | Навісна |
| Оснащення | Під телевізор |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Великий |
| Виробник | MiroMark |
14 496 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вітальня Box-F1" MiroMark
14 496 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вітальня Box-F1" MiroMark
Схожі товари


