Сервант "Катріна 1" Лакома
Код товару: 7563898
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
16 885 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 200 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 113 см |
| Матеріал | Дерево |
| Стиль | Ретро |
Варіанти кольорів
-
Бейц: Венге
-
Бейц: Каштан
-
Бейц: МС
-
Бейц: Натуральний
-
Бейц: Горіх
-
Бейц: Горіх Гоїн
-
Бейц: Р-43
-
Бейц: Темний Горіх
-
Емаль: RAL 1015
-
Емаль: RAL 9001
-
Емаль: Біла
Опис - Сервант "Катріна 1" Лакома
Характеристики
Сервант "Катріна 1" від виробника Лакома - відмінний варіант для речей, які не поміщаються або займають багато місця в самій кімнаті. Це виріб має велику кількість містких ящиків і може витримати великі навантаження. Меблі виготовлена на 100% з натурального дерева , що гарантує довгий термін служби.
Ціна вказана за виріб , < span style="color: # 665546;"> покрите маслом. Вартість виробу, покрите іншими матеріалами, прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за виріб , < span style="color: # 665546;"> покрите маслом. Вартість виробу, покрите іншими матеріалами, прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти покриття вироби:
- Натуральний лак
- Бейц + лак
- Емаль
- Емаль + Патина
| Ширина | 200 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 113 см |
| Матеріал | Дерево |
| Стиль | Ретро |
| Розмір | Широкий |
| Модифікація | Сервант-комод |
| Призначення | Для книг |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Лакома |
Відгуки - Сервант "Катріна 1" Лакома
Переглянути всі відгуки
16 885 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 200 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 113 см |
| Матеріал | Дерево |
| Стиль | Ретро |
| Розмір | Широкий |
| Модифікація | Сервант-комод |
| Призначення | Для книг |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Лакома |
16 885 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Сервант "Катріна 1" Лакома
16 885 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Сервант "Катріна 1" Лакома
Схожі товари
