Полиця настінна ПН-15 Мілано
Код товару: 7552311
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 525 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 24 см |
| Висота | 38 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Стиль | Лофт |
Варіанти кольорів
-
Венге
-
Венге світлий
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома Трюфель
-
Дуб Шамоні темний
-
Вільха
-
Горіх лісовий
-
Горіх темний
-
Яблуня
Опис - Полиця настінна ПН-15 Мілано
Характеристики
Довга і сучасна < b> навісна полиця ПН-15 допоможе знайти місце для улюблених речей, листівок, свічок, квітів і предметів декору. Велика колірна гамма ламінованого ДСП дозволить доповнити інтер'єр новим аксесуаром і додатковим місцем зберігання. Зигзагоподібний вигляд полки робить її ексклюзивною і надзвичайно функціональної.
| Глибина | 24 см |
| Висота | 38 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Стиль | Лофт |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Вага | 19 кг |
| Виробник | Мілано |
Відгуки - Полиця настінна ПН-15 Мілано
Переглянути всі відгуки
1 525 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 24 см |
| Висота | 38 см |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Стиль | Лофт |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Вага | 19 кг |
| Виробник | Мілано |
1 525 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Полиця настінна ПН-15 Мілано
1 525 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Полиця настінна ПН-15 Мілано
Схожі товари
