Полка навісна "Змійка" Деншіс
Код товару: 7561242
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 285 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 131 см |
| Глибина | 29 см |
| Висота | 29 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге Магія
-
Дуб молочний
-
Горіх
-
Яблуня Локарно
Опис - Полка навісна "Змійка" Деншіс
Характеристики
Полка навісна "Змійка" від виробника Деншіс неодмінно зачепить ваше око, адже дана модель володіє унікальним дизайнерським рішенням, за рахунок чого його форми незвичайні і унікальні. Так само варто відзначити, що для виготовлення був узятий добірний і високоміцний ДСП матеріал, завдяки чому ви зможете радіти меблів довгі роки.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу за індивідуальними розмірами і проектам. Вартість в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 131 см |
| Глибина | 29 см |
| Висота | 29 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Венге |
| Розмір | Широкий |
| Виробник | Деншис |
Відгуки - Полка навісна "Змійка" Деншіс
Переглянути всі відгуки
1 285 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 131 см |
| Глибина | 29 см |
| Висота | 29 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Венге |
| Розмір | Широкий |
| Виробник | Деншис |
1 285 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Полка навісна "Змійка" Деншіс
1 285 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Полка навісна "Змійка" Деншіс
Схожі товари
