Підвазонник "SR-0486-OAK" Onder Mebli
Код товару: 7563136
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 395 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 70 см |
| Матеріал | МДФ |
| Розмір | Маленький |
Опис - Підвазонник "SR-0486-OAK" Onder Mebli
Характеристики
Підставка під квіти "SR-0486-OAK" від компанії виробника Onder Mebli є ідеальним вибором для прикраси балкона < i> або вітальні кімнати. Варто відзначити, що модель відрізняється лаконічною забарвленням і елегантним дизайном, завдяки чому вона прекрасно впишеться в інтер'єр. Для виконання виробники взяли добірне дерево і МДФ.
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 70 см |
| Матеріал | МДФ |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Onder Mebli |
Відгуки - Підвазонник "SR-0486-OAK" Onder Mebli
Переглянути всі відгуки
1 395 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 70 см |
| Матеріал | МДФ |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Onder Mebli |
1 395 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Підвазонник "SR-0486-OAK" Onder Mebli
1 395 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Підвазонник "SR-0486-OAK" Onder Mebli
Схожі товари
