Дитяче ліжко "Юніор" Ambassador
Код товару: 7562897
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 965 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 212 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 80 см |
Опис - Дитяче ліжко "Юніор" Ambassador
Характеристики
Ліжко "Юніор" від виробника Ambassador ідеально підходить як для маленьких, так і для великих кімнат. Виріб складається на 100% з матеріалу європейського рівня , тому воно абсолютно нешкідливе і не викликає алергічну реакцію або подібного роду висип на тілі. А вишуканий дизайн ліжка припаде до смаку кожному.
За окрему плату можлива комплектація ліжка "Юніор" c ящиками і додатковим бортиком. Вартість набору розраховується індивідуально менеджером інтернет-магазину Golden Plaza.
За окрему плату можлива комплектація ліжка "Юніор" c ящиками і додатковим бортиком. Вартість набору розраховується індивідуально менеджером інтернет-магазину Golden Plaza.
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 212 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 80 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Ambassador |
Відгуки - Дитяче ліжко "Юніор" Ambassador
Переглянути всі відгуки
5 965 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 212 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 80 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Ambassador |
5 965 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Юніор" Ambassador
5 965 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Юніор" Ambassador
Схожі товари


