Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС039" ART in HEAD
Код товару: 7553160
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 510 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота узголів'я | 74 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
Варіанти кольорів
-
Аляска
-
Блакитна лагуна / білий супермат
-
Дуб німо / білий супермат
-
Охра жовта / білий супермат
-
Рожевий / білий супермат
Опис - Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС039" ART in HEAD
Характеристики
Дитяче ліжко-трансформер "Binky" від українського виробника ART in HEAD виготовлена з кращих матеріалів . Якщо ви хочете вберегти свою дитину і не турбується за його сон вам прекрасно підійде цей виріб. Ліжко в розкладеному вигляді призначена для підлітків, а її складений варіант ідеальний для дітей дитячого віку.
Зверніть увагу! Ціна вказана за ліжко-трансформер "Binky" без обліку вартості ортопедичного матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині Golden Plaza.
Зверніть увагу! Ціна вказана за ліжко-трансформер "Binky" без обліку вартості ортопедичного матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині Golden Plaza.
Ціна вказана за дитяче ліжко-трансформер "Binky" в кольорі охра жовта / білий супермат, виготовлену з МДФ. Вартість ліжка в іншому кольорі з ДСП прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота узголів'я | 74 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Новонароджені |
| Вік дитини | Від 0 років |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З бортиком |
| Готовність | Готові |
| Виробник | ART in HEAD |
| Модифікація | Трансформер |
Відгуки - Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС039" ART in HEAD
Переглянути всі відгуки
10 510 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота узголів'я | 74 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Новонароджені |
| Вік дитини | Від 0 років |
| Розмір | Високий |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З бортиком |
| Готовність | Готові |
| Виробник | ART in HEAD |
| Модифікація | Трансформер |
10 510 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС039" ART in HEAD
10 510 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко-трансформер "Binky ДС039" ART in HEAD
Схожі товари


