Дитяче ліжко "Тіпс" Меблі-Сервіс
Код товару: 7551940
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 894 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 204 см |
| Висота узголів'я | 60 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 40 см |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Дуб Самоа
-
Колір фасаду: Білий матовий
Опис - Дитяче ліжко "Тіпс" Меблі-Сервіс
Характеристики
Ліжко "Тіпс" - чудове спальне місце для молодшого члена сім'ї. Оснащений про ртопедіческім каркасом з дерев'яних ламелей і висувним ящиком для білизни, цей предмет меблів впишеться в будь-який дизайн дитячої кімнати.
Ортопедичний матрац і ортопедична основа з ламелями купуються окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Внутрішнє наповнення:
Ортопедичний матрац і ортопедична основа з ламелями купуються окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 204 см |
| Висота узголів'я | 60 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 40 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 53 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Дитяче ліжко "Тіпс" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
3 894 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 204 см |
| Висота узголів'я | 60 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 40 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 53 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
3 894 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Тіпс" Меблі-Сервіс
3 894 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Тіпс" Меблі-Сервіс
Схожі товари


