Дитяче ліжко з ящиками КДО-001Я 60х140 Амик
Код товару: 7588057
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 180 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 144 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота узголів'я | 70 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 70 см |
Опис - Дитяче ліжко з ящиками КДО-001Я 60х140 Амик
Характеристики
Дитяча односпальне ліжко КДО-001Я оснащена двома висувними ящиками, в яких можна розмістити всі іграшки вашої дитини. Виріб виконаний з дуже міцного і, головне, безпечного ламінованого ДСП товщиною 16 мм . Корпус ліжка не має гострих країв, тому цілком безпечне для дітей. Підставою під матрац служить багатошарова фанера, яка примножить ортопедичні властивості матраца.
Ціна вказана за дитяче ліжко КДО-001Я , виготовлену в кольорі вільха, бук або яблуня. Вартість виробу в інших кольорах прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
Ціна вказана за дитяче ліжко КДО-001Я , виготовлену в кольорі вільха, бук або яблуня. Вартість виробу в інших кольорах прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
| Ширина | 144 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота узголів'я | 70 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 70 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 3 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 42 кг |
| Виробник | Амік |
Відгуки - Дитяче ліжко з ящиками КДО-001Я 60х140 Амик
Переглянути всі відгуки
4 180 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 144 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота узголів'я | 70 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 70 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 3 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 42 кг |
| Виробник | Амік |
4 180 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко з ящиками КДО-001Я 60х140 Амик
4 180 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко з ящиками КДО-001Я 60х140 Амик
Схожі товари
