Дитяче ліжко КДО-005 60x140 Амик
Код товару: 7588059
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 620 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 144 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота узголів'я | 70 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 55 см |
Опис - Дитяче ліжко КДО-005 60x140 Амик
Характеристики
Односпальне дитяче ліжко КДО-005 стане запорукою гарного відпочинку вашої дитини. Різні по висоті бильця надають виробу красивий нестандартний вигляд. Ліжко виконане з дуже міцного і, головне, безпечного ламінованого ДСП товщиною 16 мм . Корпус виробу не має гострих країв, тому цілком безпечне для дітей. Підставою під матрац служить багатошарова фанера, яка примножить ортопедичні властивості матраца.
Ціна вказана за односпальне ліжко КДО-005 , виготовлену в кольорі вільха, бук або яблуня. Вартість виробу в інших кольорах прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
Ціна вказана за односпальне ліжко КДО-005 , виготовлену в кольорі вільха, бук або яблуня. Вартість виробу в інших кольорах прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
| Ширина | 144 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота узголів'я | 70 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 55 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 3 років |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 28 кг |
| Виробник | Амік |
Відгуки - Дитяче ліжко КДО-005 60x140 Амик
Переглянути всі відгуки
1 620 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 144 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота узголів'я | 70 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 55 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 3 років |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 28 кг |
| Виробник | Амік |
1 620 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко КДО-005 60x140 Амик
1 620 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко КДО-005 60x140 Амик
Схожі товари
