Дитяче ліжко "Рондо 3" 80х190 ТИС
Код товару: 7587696
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 685 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 204 см |
| Висота узголів'я | 75 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 75 см |
Опис - Дитяче ліжко "Рондо 3" 80х190 ТИС
Характеристики
Ліжко "Рондо 3" виконана з екологічно чистого масиву сосни, ідеально впишеться в спальний куточок Вашої дитини, забезпечивши його міцним сном. А в поєднанні з ортопедичним матрацом подбає і про здоров'я Вашої дитини. Міцний і високоякісний корпус даної ліжка виготовлений з природного масиву сосни, екологічно чистого матеріалу високого ступеня безпеки і гипоаллергенности.
Підстава під матрац - ортопедичні букові ламелі , які підсилюють ортопедичні властивості Вашого матраца. Відстань між ламелями 7 см.
Вартість ліжка залежить від обраного вами кольору і прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можлива комплектація ліжка висувними ящиками для білизни.
Ціна вказана з а ліжко з масиву сосни з комплектом ортопедичних ламелей. Вартість ліжка з масиву бука або дуба прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині-меблів Golden Plaza в розділі Матраци.
Підстава під матрац - ортопедичні букові ламелі , які підсилюють ортопедичні властивості Вашого матраца. Відстань між ламелями 7 см.
Вартість ліжка залежить від обраного вами кольору і прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можлива комплектація ліжка висувними ящиками для білизни.
Ціна вказана з а ліжко з масиву сосни з комплектом ортопедичних ламелей. Вартість ліжка з масиву бука або дуба прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині-меблів Golden Plaza в розділі Матраци.
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 204 см |
| Висота узголів'я | 75 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 75 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 9 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | ТІС |
Відгуки - Дитяче ліжко "Рондо 3" 80х190 ТИС
Переглянути всі відгуки
9 685 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 204 см |
| Висота узголів'я | 75 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 75 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 9 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | ТІС |
9 685 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Рондо 3" 80х190 ТИС
9 685 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Рондо 3" 80х190 ТИС
Схожі товари




