Дитяче ліжко "Рів'єра "Соллі
Код товару: 7577085
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
47 385 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота узголів'я | 120 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 120 см |
Опис - Дитяче ліжко "Рів'єра "Соллі
Характеристики
Стильна дерев'яне ліжко" Рів'єра " для дітей, яка користується популярністю як у хлопчиків, так і у дівчаток. Натуральна деревина вільхи, з якої зроблена ліжко, варта Вашої уваги. Вона сприятливо впливає на мікроклімат в приміщенні і регулює баланс вологості. Сон на такому ліжку - це запорука здоров'я і правильного розвитку дитини.
Посилена конструкція ліжка дозволяє утримувати вагу до 120 кг, посилені ніжки розмірами 40 мм х 60 мм надає конструкції ліжка додаткову стійкість, все вузли ліжка з'єднуються Шиповим з'єднанням. Міцний і високоякісний корпус товщиною 25 мм виготовлений з природного масиву вільхи, екологічно чистого матеріалу високого ступеня безпеки і гипоаллергенности . Підстава під матрац - високоякісні дерев'яні лаги.
Вартість ліжка в нестандартних розмірах прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину Golden Plaza.
Ціна вказана на ліжко в натуральному кольорі з підставою під матрац. Вартість виробу в іншій кольоровій гамі прораховуються окремо.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині-меблів Golden Plaza в розділі Матраци.
Посилена конструкція ліжка дозволяє утримувати вагу до 120 кг, посилені ніжки розмірами 40 мм х 60 мм надає конструкції ліжка додаткову стійкість, все вузли ліжка з'єднуються Шиповим з'єднанням. Міцний і високоякісний корпус товщиною 25 мм виготовлений з природного масиву вільхи, екологічно чистого матеріалу високого ступеня безпеки і гипоаллергенности . Підстава під матрац - високоякісні дерев'яні лаги.
Вартість ліжка в нестандартних розмірах прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину Golden Plaza.
Ціна вказана на ліжко в натуральному кольорі з підставою під матрац. Вартість виробу в іншій кольоровій гамі прораховуються окремо.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет магазині-меблів Golden Plaza в розділі Матраци.
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота узголів'я | 120 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 120 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 3 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Оснащення | З полицями |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Соллі |
Відгуки - Дитяче ліжко "Рів'єра "Соллі
Переглянути всі відгуки
47 385 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота узголів'я | 120 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 120 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 3 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Оснащення | З полицями |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Соллі |
47 385 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Рів'єра "Соллі
47 385 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Рів'єра "Соллі
Схожі товари
