Дитяче ліжко "Колобок" 80х190 Дрімка
Код товару: 7587595
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 740 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 86 см |
| Глибина | 196 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 65 см |
Варіанти кольорів
-
Тон: 101
-
Тон: 107
-
Тон: 108
-
Тон: 112
-
Тон: 114
-
Тон: 116
-
Тон: 119
-
Тон: 126
-
Тон: венге
-
Тон: натурал
Опис - Дитяче ліжко "Колобок" 80х190 Дрімка
Характеристики
Ліжко "Колобок" створена для комфортного сну. В її основі лежить ламельная сітка, яка має низку переваг. Серед основних - створення ортопедичного ефекту і рівномірний розподіл навантаження. Крім цього, вона створює провітрювання і вентилювання, що подовжує термін служби ліжка. Прокидаючись на таких меблів, Ви не відчуєте болю в хребті. Технологія виробництва і якість перевірено роками , тому можете не сумніватися - це вартісне виріб. Товар з цільного масиву бука. Ліжко оснащена підйомним механізмом , який дозволяє функціонально використовувати простір під матрацом.
Ціна вказана за ліжко, в комплектацію якої входять гнуті ортопедичні ламелі, що використовуються в якості основи під матрац.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів "Golden Plaza" в розділі Матраци.
Ціна вказана за ліжко, в комплектацію якої входять гнуті ортопедичні ламелі, що використовуються в якості основи під матрац.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості матраца. Вибрати і купити матрац до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів "Golden Plaza" в розділі Матраци.
Варіанти додаткової комплектації:
- додаткові два ящика для речей з бука і фанери
| Ширина | 86 см |
| Глибина | 196 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 65 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 8 років |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Дрімка |
Відгуки - Дитяче ліжко "Колобок" 80х190 Дрімка
Переглянути всі відгуки
11 740 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 86 см |
| Глибина | 196 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 65 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 8 років |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Дрімка |
11 740 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Колобок" 80х190 Дрімка
11 740 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Колобок" 80х190 Дрімка
Схожі товари


