Дитяче ліжко JLOZ 90 "Індіана" BRW
Код товару: 7575215
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 885 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 207 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 50 см |
Варіанти кольорів
-
Дуб шуттер
-
Сосна каньйон
Опис - Дитяче ліжко JLOZ 90 "Індіана" BRW
Характеристики
Дитяче ліжко JLOZ 90 з модульної серії "Індіана" неймовірно комфортна і міцна. Виріб виконаний з високоякісного ДСП з МДФ накладками , що імітує состаренное відполіроване дерево. Всі верхні і нижні краї вироби захищені закругленими металевими накладками, які допомагають продовжити термін служби меблів.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного підстави і матраца. Вибрати і купити комплектуючі елементи до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного підстави і матраца. Вибрати і купити комплектуючі елементи до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 207 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 50 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 8 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Скандинавський |
| Готовність | Готові |
| Вага | 41 кг |
| Виробник | BRW |
Відгуки - Дитяче ліжко JLOZ 90 "Індіана" BRW
Переглянути всі відгуки
3 885 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 207 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 50 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 8 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Скандинавський |
| Готовність | Готові |
| Вага | 41 кг |
| Виробник | BRW |
3 885 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко JLOZ 90 "Індіана" BRW
3 885 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко JLOZ 90 "Індіана" BRW
Схожі товари




