Дитяче ліжко "Єва" Венгер
Код товару: 7555513
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 245 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 85 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Груша
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх світлий
-
Яблуня
Опис - Дитяче ліжко "Єва" Венгер
Характеристики
Дитяче ліжко "Єва" компанії Венгер стане вдалим придбанням для кімнати вашої дитини. Вона виконана з натурального масиву вільхи , завдяки чому володіє чудовою надійністю і прослужить довгий час. Приємний скромний дизайн дозволить виробу без труднощів вписатися в будь-який інтер'єр.
Ціна вказана за ліжко в стандартній комплектації. За додаткову плату ви можете замовити виріб з масиву дуба або ясена, укомплектований д вумя висувними ящиками для білизни, захисними огородженнями , в нестандартних розмірах, а також забарвлене в колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
Ціна вказана за ліжко в стандартній комплектації. За додаткову плату ви можете замовити виріб з масиву дуба або ясена, укомплектований д вумя висувними ящиками для білизни, захисними огородженнями , в нестандартних розмірах, а також забарвлене в колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
Варіанти кольорів вироби:
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 85 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
Відгуки - Дитяче ліжко "Єва" Венгер
Переглянути всі відгуки
6 245 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 85 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
6 245 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Єва" Венгер
6 245 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Єва" Венгер
Схожі товари
