Тумба ТВ 002 Неман
Код товару: 7582056
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 445 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 41 см |
| Висота | 48 см |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Венге |
Варіанти кольорів
-
Білий супер мат
-
Венге
-
Дуб Сонома
Опис - Тумба ТВ 002 Неман
Характеристики
Тумба ТВ 002 - сучасна і зручна. Має безліч секцій , тому в ній можна розмістити все необхідне. Колірна гамма і сучасний дизайн виробу дозволить йому легко вписатися в інтер'єр вашого будинку. Вона містить два висувних ящика і виконана з матеріалів високої якості.
Ціна вказана за виріб, виготовлене в кольорі "Венге". Вартість тумби ТВ в іншому кольорі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за виріб, виготовлене в кольорі "Венге". Вартість тумби ТВ в іншому кольорі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 41 см |
| Висота | 48 см |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Венге |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 68 кг |
| Виробник | Неман |
Відгуки - Тумба ТВ 002 Неман
Переглянути всі відгуки
6 445 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 41 см |
| Висота | 48 см |
| Матеріал | МДФ |
| Колір | Венге |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 68 кг |
| Виробник | Неман |
6 445 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба ТВ 002 Неман
6 445 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба ТВ 002 Неман
Схожі товари






