Тумба приліжкова ПКТ-3 Компаніт
Код товару: 7576266
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 190 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 60 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх екко
-
Яблуня
Опис - Тумба приліжкова ПКТ-3 Компаніт
Характеристики
Необхідною елементом інтер'єру спальні є тумба. У тумбі ПКТ-3 є один контейнер чи орні дверці. Хоч розміри і не великі, але місце для всього необхідного знайдеться. Широка палітра кольорів дозволяє підібрати тумбочки яка впишеться в інтер'єр спальні.
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 60 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 14,2 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Тумба приліжкова ПКТ-3 Компаніт
Переглянути всі відгуки
1 190 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 60 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 14,2 кг |
| Виробник | Компаніт |
1 190 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова ПКТ-3 Компаніт
1 190 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова ПКТ-3 Компаніт
Схожі товари
