Тумба приліжкова "Маджестик ДСП М07" Вісент
Код товару: 7559043
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 025 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 40 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Дуб молочний / Колір фасаду: Білий
-
Колір корпусу: Дуб молочний / Колір фасаду: Блакитний
-
Колір корпусу: Дуб молочний / Колір фасаду: Графіт
-
Колір корпусу: Дуб молочний / Колір фасаду: Кантрі лейбл
-
Колір корпусу: Дуб молочний / Колір фасаду: Лайм
-
Колір корпусу: Дуб молочний / Колір фасаду: Помаранчевий
-
Колір корпусу: Дуб молочний / Колір фасаду: Рожевий
-
Колір корпусу: Дуб Сонома трюфель / Колір фасаду: Білий
-
Колір корпусу: Дуб Сонома трюфель / Колір фасаду: Блакитний
-
Колір корпусу: Дуб Сонома трюфель / Колір фасаду: Графіт
-
Колір корпусу: Дуб Сонома трюфель / Колір фасаду: Кантрі лейбл
-
Колір корпусу: Дуб Сонома трюфель / Колір фасаду: Лайм
-
Колір корпусу: Дуб Сонома трюфель / Колір фасаду: Помаранчевий
-
Колір корпусу: Дуб Сонома трюфель / Колір фасаду: Рожевий
Опис - Тумба приліжкова "Маджестик ДСП М07" Вісент
Характеристики
Тумба приліжкова "Маджестик ДСП М07" для дитячої спальні несе велике значення в будинку кожного. Крім того, що на ній можна розташувати всі необхідні речі, які повинні бути завжди під рукою, ви також зможете поставити на неї лампу для більш комфортного читання. А в разі поганого зору, на ній зручно розмістити окуляри на ніч. До того ж тумбочка має живий і незвичайний дизайн.
Зверніть увагу! Виріб продається комплектом від 5 одиниць.
Зверніть увагу! Виріб продається комплектом від 5 одиниць.
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 40 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Рожевий |
| Розмір | Вузький |
| Призначення | Приліжкова |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
Відгуки - Тумба приліжкова "Маджестик ДСП М07" Вісент
Переглянути всі відгуки
2 025 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 40 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Рожевий |
| Розмір | Вузький |
| Призначення | Приліжкова |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
2 025 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Маджестик ДСП М07" Вісент
2 025 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Маджестик ДСП М07" Вісент
Схожі товари
