Тумба приліжкова "Loft 2 ящика" Kupa
Код товару: 7565473
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 805 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 64 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
Опис - Тумба приліжкова "Loft 2 ящика" Kupa
Характеристики
Тумба приліжкова "Loft 2 ящика" від турецького виробника Kupa має універсальний дизайн, який гармонійно доповнить будь-який сучасний інтер'єр. Дана модель має два невеликих висувних ящика і відкриту нішу, яка підійде для зберігання різних речей. Також в ній можна розташувати невеликий пуф. Ящики мають телескопічні напрямні.
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 64 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Приліжкова |
| Виробник | Kupa |
Відгуки - Тумба приліжкова "Loft 2 ящика" Kupa
Переглянути всі відгуки
4 805 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 49 см |
| Висота | 64 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Приліжкова |
| Виробник | Kupa |
4 805 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Loft 2 ящика" Kupa
4 805 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Loft 2 ящика" Kupa
Схожі товари


