Тумба приліжкова "Квест-S" Аззаро
Код товару: 7554388
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 256 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 59 см |
| Висота | 76 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Сонома трюфель / Колір корпусу: Сонома
Опис - Тумба приліжкова "Квест-S" Аззаро
Характеристики
Дуже містка і красива тумба приліжкова "Квест-S" дозволить урізноманітнити будь-який інтер'єр. Вона має місткі ящики, тому прекрасно підійде для кімнати вашої дитини. Виріб виготовлено з ДСП, завдяки чому стійкий до зовнішніх впливів і не викликає різних проблем зі здоров'ям.
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 59 см |
| Висота | 76 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Скандинавський |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Високий |
| Призначення | Приліжкова |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Тумба приліжкова "Квест-S" Аззаро
Переглянути всі відгуки
5 256 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 59 см |
| Висота | 76 см |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиками |
| Стиль | Скандинавський |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Високий |
| Призначення | Приліжкова |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
5 256 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Квест-S" Аззаро
5 256 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Квест-S" Аззаро
Схожі товари


