Тумба приліжкова KOM 1S "Лорен" BRW
Код товару: 7579072
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 195 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 41 см |
| Висота | 44 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
Варіанти кольорів
-
Венге магія / Монтеверде
Опис - Тумба приліжкова KOM 1S "Лорен" BRW
Характеристики
Маленька, але містка тумба KOM 1S з модульної серії "Лорен" складається з одного шухляди, який здатний розмістити всі ваші особисті речі. Незвичайна фурнітура квадратної форми, вигнуті масивні рами корпусу - відмінні риси системи. Комбінація двох темних кольорів чудово доповнить будь-який інтер'єр вашого будинку.
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 41 см |
| Висота | 44 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 14 кг |
| Виробник | BRW |
Відгуки - Тумба приліжкова KOM 1S "Лорен" BRW
Переглянути всі відгуки
2 195 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 41 см |
| Висота | 44 см |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 14 кг |
| Виробник | BRW |
2 195 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова KOM 1S "Лорен" BRW
2 195 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова KOM 1S "Лорен" BRW
Схожі товари


