Тумба для взуття "ТДВ-53" Югос
Код товару: 7680815
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 928 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 105 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 50 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
Опис - Тумба для взуття "ТДВ-53" Югос
Характеристики
Високоякісна тумба для взуття "ТДВ-53" порадує вас стильним зовнішнім виглядом та незвичайною конструкцією. У конструкцію цього виробу входять чотири полиці та закритий ящик. Матеріал корпусу – ламінована деревно-стружкова плита завтовшки 16 мм. Взуттєва тумба невибаглива у догляді, мобільна та зручна.
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри.
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри.
Варіанти обивки сидіння
| Ширина | 105 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 50 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб Сонома |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-53" Югос
Переглянути всі відгуки
2 928 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 105 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 50 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб Сонома |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
2 928 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба для взуття "ТДВ-53" Югос
2 928 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-53" Югос
Схожі товари






