Тумба для взуття "ТДВ-52" Югос
Код товару: 7680813
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 377 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 50 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
Опис - Тумба для взуття "ТДВ-52" Югос
Характеристики
Стильна тумба для взуття "ТДВ-52" виготовляється з високоміцних матеріалів, оскільки ламінована ДСП завтовшки 16 мм. Конструкція даної моделі включає дві відкриті полиці і закритий ящик. Вгорі тумби - комфортне сидіння. Тумба малогабаритна і не займе багато місця в кімнаті.
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри.
Варіанти обивки сидіння
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 50 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб молочний |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-52" Югос
Переглянути всі відгуки
2 377 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 50 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб молочний |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
2 377 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба для взуття "ТДВ-52" Югос
2 377 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-52" Югос
Схожі товари






