Тумба для взуття "ТДВ-51" Югос
Код товару: 7680812
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 993 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 50 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Пряма |
Опис - Тумба для взуття "ТДВ-51" Югос
Характеристики
Тумба для взуття "ТДВ-51" - це сучасні функціональні меблі, завдяки яким ви зможете максимально ергономічно організувати простір в будинку. Крім двох відкритих полиць, у конструкцію тумби входить місткий ящик під сидінням. Основний матеріал, що використовується у виробництві даної моделі – ламінована деревно-стружкова плита товщиною 16 мм.
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри.
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри.
Варіанти обивки сидіння
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 50 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Пряма |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб молочний |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-51" Югос
Переглянути всі відгуки
1 993 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 50 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Пряма |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб молочний |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
1 993 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба для взуття "ТДВ-51" Югос
1 993 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-51" Югос
Схожі товари






