Тумба для взуття "ТДВ-48" Югос
Код товару: 7680805
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 494 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 147 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
Опис - Тумба для взуття "ТДВ-48" Югос
Характеристики
Тумба для взуття "ТДВ-48" виготовляється з високоміцних та довговічних матеріалів, основний з яких - ламінована деревинно-стружкова плита товщиною 16 мм. Дана модель тумби розроблена з максимально високим рівнем зручності, що підходить для щоденного використання, а також для встановлення в малогабаритних приміщеннях.
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри.
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 147 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб Сонома |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-48" Югос
Переглянути всі відгуки
2 494 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 147 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб Сонома |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
2 494 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба для взуття "ТДВ-48" Югос
2 494 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-48" Югос
Схожі товари




