Тумба для взуття "ТДВ-47" Югос
Код товару: 7680804
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 733 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 132 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
Опис - Тумба для взуття "ТДВ-47" Югос
Характеристики
Якісна та функціональна тумба для взуття "ТДВ-47" - це меблі, які з роками не втрачають своєї актуальності. Вона виготовлена із застосуванням найкращих виробничих технологій, не займе багато місця у будинку чи квартирі. Корпус тумби – ламінована деревно-стружкова плита завтовшки 16 мм.
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри.
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри.
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 132 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб Сонома |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-47" Югос
Переглянути всі відгуки
2 733 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 132 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб Сонома |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
2 733 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба для взуття "ТДВ-47" Югос
2 733 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-47" Югос
Схожі товари




