Тумба для взуття "ТДВ-46" Югос
Код товару: 7680802
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 171 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 128 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
Опис - Тумба для взуття "ТДВ-46" Югос
Характеристики
Тумба для взуття ТДВ-46 виглядає стильно та акуратно буквально в кожному сучасному інтер'єрі. Вона стійка та містка. Такі меблі можуть вмістити велику кількість взуття, розвантаживши тим самим простір коридору або передпокою. Основний матеріал, що використовується при виготовленні взуттєвої тумби - ламінована деревно-стружкова плита товщиною 16 мм.
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри.
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 128 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб молочний |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-46" Югос
Переглянути всі відгуки
2 171 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 128 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб молочний |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
2 171 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба для взуття "ТДВ-46" Югос
2 171 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-46" Югос
Схожі товари




