Тумба для взуття "ТДВ-45" Югос
Код товару: 7680800
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 411 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 114 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
Опис - Тумба для взуття "ТДВ-45" Югос
Характеристики
Стильна та акуратна тумба для взуття "ТДВ-44" порадує вас чудовою функціональною конструкцією, високою міцністю та ергономічністю. Такі меблі не займе багато місця в кімнаті, при цьому зроблять ваш побут комфортнішим і легшим. Корпус цієї тумби - ламінована деревно-стружкова плита товщиною 16 мм. Завдяки великій кількості поличок, у тумбі розміститься все необхідне взуття.
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри.
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри.
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 114 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб Сонома |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-45" Югос
Переглянути всі відгуки
2 411 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 114 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб Сонома |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
2 411 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба для взуття "ТДВ-45" Югос
2 411 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-45" Югос
Схожі товари




