Тумба для взуття "ТДВ-44" Югос
Код товару: 7680798
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 877 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 110 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
Опис - Тумба для взуття "ТДВ-44" Югос
Характеристики
Сучасна тумба для взуття ТДВ-44 стане невід'ємною частиною вашого інтер'єру. Вона мобільна, практична, зручна для щоденного використання та невибаглива у догляді. Матеріал корпусу – ламінована деревно-стружкова плита завтовшки 16 мм. Завдяки великій кількості поличок, у тумбі розміститься все необхідне взуття.
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри
Ціна вказана за виріб, виготовлений у кольорі зі стандартної палітри
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 110 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб Сонома |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-44" Югос
Переглянути всі відгуки
1 877 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 110 см |
| Готовність | На замовлення |
| Модифікація | Відкрита |
| Оснащення | З полками |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Дуб Сонома |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Виробник | Югос |
1 877 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба для взуття "ТДВ-44" Югос
1 877 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба для взуття "ТДВ-44" Югос
Схожі товари






