Тумба приліжкова "Вегас" Meblikoff
Код товару: 7564437
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 522 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 40 см |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | Маленький |
Опис - Тумба приліжкова "Вегас" Meblikoff
Характеристики
Тумба "Вегас" від виробника Meblikoff гарантовано стане родзинкою вашої кімнати, тому що вона має досконалий дизайн і класичну колірну гамму. Особливість такого виробу в тому , що вона виготовлена на 100% з натурального дерева і зможе зберігати свій первозданний вигляд довгі роки. Ця тумба - відмінний вибір для всієї родини.
Ціна вказана за виріб з вільхи. Можливе виготовлення з дуба та ясена. Вартість в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 40 см |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Meblikoff |
Відгуки - Тумба приліжкова "Вегас" Meblikoff
Переглянути всі відгуки
3 522 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 40 см |
| Матеріал | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Meblikoff |
3 522 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Вегас" Meblikoff
3 522 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Вегас" Meblikoff
Схожі товари
