Тумба приліжкова "VALLES X" Blonski
Код товару: 7580593
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 766 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 42 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | МДФ |
Опис - Тумба приліжкова "VALLES X" Blonski
Характеристики
Тумба приліжкова "VALLES X" має комбіновану забарвлення, зручну комплектацію і невеликі акуратні розміри. Дана модель складається з двох плавно висуваються ящиків. Догляд за такою тумбочкою не завдасть вам зайвих проблем і буде максимально простим . Її поверхня гладка . У виробництві використовуються тільки кращі з міцності матеріали та доповнення.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 42 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Вага | 17 кг |
| Виробник | Blonski |
Відгуки - Тумба приліжкова "VALLES X" Blonski
Переглянути всі відгуки
2 766 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 42 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Вага | 17 кг |
| Виробник | Blonski |
2 766 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "VALLES X" Blonski
2 766 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "VALLES X" Blonski
Схожі товари


