Тумба приліжкова "Толедо" Аззаро
Код товару: 7554556
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 001 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 40 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Колір фасаду: Аляска / Колір корпусу: Дуб Морас
-
Колір фасаду: Дуб Морас / Колір корпусу: Аляска
-
Колір фасаду: Дуб шамоні світлий / Колір корпусу: Дуб шамоні темний
-
Колір фасаду: Дуб шамоні темний / Колір корпусу: Дуб шамоні світлий
-
Колір фасаду: Дуб Шервуд / Колір корпусу: Нордленд
-
Колір фасаду: Нордленд / Колір корпусу: Дуб Шервуд
Опис - Тумба приліжкова "Толедо" Аззаро
Характеристики
Тумба приліжкова "Толедо" від виробника Аззаро буде дуже цікаво виглядати в інтер'єрі кожного сучасного будинку. По-перше, виріб повністю виконано з найкращих матеріалів і зможе служити вам протягом досить довгого часу . По-друге, вона дуже містка і зручна в повсякденному використанні.
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 40 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Тумба приліжкова "Толедо" Аззаро
Переглянути всі відгуки
2 001 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 40 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Аззаре |
2 001 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Толедо" Аззаро
2 001 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Толедо" Аззаро
Схожі товари




