Тумба приліжкова "Соломон СО01" Вісент
Код товару: 7559601
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 855 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 30 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Білий / Дуб корабельний лейбл
-
Графіт / Дуб корабельний лейбл
-
Чорний / Дуб корабельний лейбл
Опис - Тумба приліжкова "Соломон СО01" Вісент
Характеристики
Тумба приліжкова "Соломон СО01" - неймовірне виріб в стилі модерн. Така тумбочка відмінно доповнить ліжко з серії "Соломон" і стане незамінною частиною кімнати. Виріб виготовляється з білого і чорного ДСП і поєднується зі стильними фасадами, імітурующімі зовнішній вигляд світло-коричневого дерева. Тумба на товстих ніжках також обладнана двома висувними ящиками.
Зверніть увагу! Виріб продається комплектом від 5 одиниць.
Зверніть увагу! Виріб продається комплектом від 5 одиниць.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 30 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
Відгуки - Тумба приліжкова "Соломон СО01" Вісент
Переглянути всі відгуки
1 855 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 30 см |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
1 855 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Соломон СО01" Вісент
1 855 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Соломон СО01" Вісент
Схожі товари


