Тумба приліжкова "Принцеса" Скай
Код товару: 7560318
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 380 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 61 см |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
Варіанти кольорів
-
Білий / Золото
Опис - Тумба приліжкова "Принцеса" Скай
Характеристики
Тумба приліжкова "Принцеса" від виробника Скай неодмінно зачепить ваше око своїм неперевершеним дизайном і унікальною забарвленням . Перш за все хочеться відзначити якість корпусу, адже він був виготовлений з кращого і високоякісно матеріалу ДСП, який володіє такими перевагами, як стійкість до подряпин і пошкоджень.
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 61 см |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 26 кг |
| Виробник | Скай |
Відгуки - Тумба приліжкова "Принцеса" Скай
Переглянути всі відгуки
5 380 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 61 см |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 26 кг |
| Виробник | Скай |
5 380 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Принцеса" Скай
5 380 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Принцеса" Скай
Схожі товари
