Тумба приліжкова металева "Т - 01" Melbi
Код товару: 7579744
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 850 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 74 см |
| Стиль | Лофт |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
Варіанти кольорів
-
Колір каркаса: Бежевий
-
Колір каркаса: Бордовий лак
-
Колір каркаса: Коричневий
-
Колір каркаса: Чорний
-
Колір МДФ: Бежевий
-
Колір МДФ: Коричневий
Опис - Тумба приліжкова металева "Т - 01" Melbi
Характеристики
Приліжкова тумба "Т - 01" - витончена і ажурна, прекрасно підійде під ковану металеву ліжко. Дизайн виконаний в стилі провінційної Франції і дарує відчуття спокою і комфорту. Виріб оснащений каркасом з кованого металу , зручним висувним ящиком і полицею з МДФ.
strong>
strong>
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 74 см |
| Стиль | Лофт |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 16 кг |
| Виробник | Melbi |
Відгуки - Тумба приліжкова металева "Т - 01" Melbi
Переглянути всі відгуки
2 850 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 74 см |
| Стиль | Лофт |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 16 кг |
| Виробник | Melbi |
2 850 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова металева "Т - 01" Melbi
2 850 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова металева "Т - 01" Melbi
Схожі товари


