Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Melbi

Мелітопольська компанія Melbi має в Україні репутацію виробника зручних і якісних ліжок . Незважаючи на те, що фірма є відносно «молодий», її продукцію вже оцінило величезна кількість покупців у всіх куточках нашої країни.

Основний напрямок компанії Melbi - це виробництво ліжок, вони випускаються в двох серіях Metal і Soft . У першому випадку, моделі мають звичний зовнішній вигляд і конструкцію з металевими опорами і рамою. Такі варіанти підійдуть тим, кому потрібна проста і надійна меблі для відпочинку .

Ліжка ж серії Soft створені для покупців, які шукають більш оригінальні і комфортні вироби . Моделі цієї лінійки випускаються з м'яким наповнювачем і оббивкою з меблевих тканин. На таких ліжках можна не тільки лежати, але і сидіти, спираючись на м'яку спинку.

Як відомо, наша ліжко - це місце, де ми проводимо третину свого життя. Тому й не дивно, що з Вашим виробом повинні пред'являтися самі жорсткі вимоги щодо якості та комфорту , адже від здорового і глибокого сну залежить самопочуття людини, а також продуктивність його роботи.