Тумба приліжкова "Магнолія" Червоногвардійський ДОК
Код товару: 7552752
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 980 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Біла емаль
-
Білий
-
Ваніль емаль
-
Венге
-
Венге (лак)
-
Венге (еко масло)
-
Лісовий горіх (еко масло)
-
Махонь
-
Махонь (лак)
-
Вільха
-
Вільха (лак)
-
Горіх (лак)
-
Горіх світлий
-
Горіх темний
-
Сіра емаль
-
Слонова кістка (еко масло)
-
Слонова кістка емаль
-
Темний горіх (лак)
-
Шоколад емаль
-
Яблуня
-
Яблуня (лак)
-
Яблуня (еко масло)
Опис - Тумба приліжкова "Магнолія" Червоногвардійський ДОК
Характеристики
Тумба приліжкова "Магнолія" міцна і довговічна, завдяки тому що повністю виготовлена з найкращих натуральних і високоякісних матеріалів . Виріб виконаний в сучасному стилі і має безліч різних забарвлень, тому буде гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі.
Вартість виробу, покрите емаллю, прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Вартість виробу, покрите емаллю, прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Червоногвардійський ДОК |
Відгуки - Тумба приліжкова "Магнолія" Червоногвардійський ДОК
Переглянути всі відгуки
4 980 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | МДФ |
| Кількість ящиків | 1 ящик |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Червоногвардійський ДОК |
4 980 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Магнолія" Червоногвардійський ДОК
4 980 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Магнолія" Червоногвардійський ДОК
Схожі товари
